فریلنسر کیست و چرا باید با فریلنسرها کار کنیم؟

فریلنسر - گرافیست

فریلنسر کیست؟

فریلنسر فردی مستقل است که خدمات ارائه می دهد ، و اغلب در چندین کار برای چندین مشتری همزمان کار می کند.

فریلنسرها معمولاً به ازای هر شغل درآمد کسب می کنند و برای کار خود نرخ ساعتی یا روزانه را دریافت می کنند. کار آزاد معمولاً کوتاه مدت است.

در حالی که یک فریلنسر به طور رسمی در شرکت دیگری استخدام نمی شود ، آنها می توانند توسط سایر مشاغل قرارداد پیمانکاری خارج شوند. کار فریلنسرها به طور هم زمان در چندین شغل یا پروژه مختلف متداول است ، اما برخی از قراردادهای فری لنسر ممکن است افراد دیگری را که می توانند برای آنها کار کنند محدود کنند تا زمانی که پروژه را کامل کنند.

برخی از شایع ترین مشاغل آزاد در صنایع خلاق مانند طراحی گرافیک ، نوشتن متن ، ایجاد وب سایت یا عکاسی وجود دارد. با این وجود ، فریلنسرها می توانند تقریباً در هر صنعت مبتنی بر خدمات مانند ترجمه ، مشاوره یا پذیرایی فعالیت کنند.

6 مزیت کار با فریلنسرها

این راز نیست – اقتصاد آزاد در حال افزایش است. یک مطالعه در سال 2015 تعداد کارگران پیمانی را تا 4.1 میلیون نفر اعلام کرد (در حالی که در سال 2014 3.7 میلیون نفر بود). و برای اولین بار ، کمتر از نیمی از استرالیایی های شاغل در مشاغل تمام وقت دائمی هستند! نیروی کار در حال تغییر است. پس چرا بیشتر مشاغل و مدیران بازاریابی به دنبال کارگران مستقل برای انجام کار هستند؟ در اینجا 6 دلیل قانع کننده وجود دارد که چرا ما فریلنسرها آینده کار هستیم.

  • کار با ما مقرون به صرفه هستیم

در حالی که شما ممکن است در بدو دریافت اولین قیمت مستقل از کار خود در ابتدا نرخ ساعتی را دو برابر کنید ، اما طبق کارفرمایان تحقیق کارفرمایان می توانند سالانه 20 تا 30 درصد با یک فریلنسر در مقایسه با یک کارمند تمام وقت پس انداز کنند. در صورت عدم وجود مزایایی مانند روزهای بیمار ، حقوق تعطیلات ، اضافه درآمد و همچنین نیاز به فضای اداری و تجهیزات ، درک دلیل آسان تر است. بعلاوه بعنوان یک مشتری ، شما فقط هزینه زمانی را که استفاده می کنید یا نتایج مورد نظر خود را پرداخت می کنید – نه تمام وقت صرف شده در قهوه یا جلب نظر آخرین شایعات باچی.

“کارفرمایان می توانند سالانه 20 تا 30 درصد با یک فریلنسر در مقایسه با یک کارمند تمام وقت پس انداز کنند”

  • ما کاری را که دوست داریم انجام می‌دهیم

فریلنسرها علاقه زیادی به کاری که انجام می دهند دارند. انتخاب کار مستقل بدون چالش انجام نمی شود ، شما باید برای موفقیت موفق باشید و اشتیاق به آنچه انجام می دهید داشته باشید. به عنوان فریلنسر ، تجارت ما به مشتریان تکراری و روابط عالی متکی است. ما نمی توانیم پشت سر شخص دیگری در تیم پنهان شویم – نام ما همه کار است. انجام یک کار استثنایی با هر مشتری به نفع یک فریلنسر است. ما متخصصین جدی هستیم که واقعاً به کاری که می کنیم اهمیت می دهیم. شما مطمئناً از تجربه و تخصص متنوع ما بهره مند خواهید شد.

“انجام یک کار استثنایی با هر مشتری به نفع یک فریلنسر است. “

  • ما انعطاف پذیر هستیم

ممکن است شما در حال راه اندازی یک وب سایت جدید ، انجام تغییر نام تجاری ، معرفی سرویس جدید یا اجرای یک رویداد یکبار مصرف باشید. به جای اینکه یک کارمند تمام وقت استخدام کنید ، یا بدتر از آن ، ظرفیت تیم های خود را برای جذب حجم کار افزایش دهید ، از یک فریلنسر استفاده کنید. ما آماده هستیم تا نیازهای کاری مبتنی بر پروژه یا کوتاه مدت را برآورده کنیم. استخدام فریلنسر راهی عالی برای تزریق مجموعه مهارت های جدید و گسترش تیم خود برای آن نیازهای کوتاه مدت است. و فقط به دلیل پایان یافتن پروژه ، رابطه لازم نیست. بسیاری از شرکت ها تصمیم می گیرند که بارها و بارها با همان فریلنسرها همکاری کنند تا یک تیم پشتیبانی قوی و قابل اعتماد بسازند.

  • ما دیدگاه تازه ای ارائه می دهیم

تیم شما ممکن است در یک ذهنیت گیر کند “ما همیشه چنین کاری کرده ایم”. اتخاذ “هنجارهای” تجاری در هنگام اشتراك در یك شركت امری طبیعی است ، اما وقتی نوآوری خواسته شود ، به سختی می توان این عادات را از بین برد. یک فریلنسر دیدگاه تازه ای و شیوه های جدید تفکر را ارائه می دهد. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا چشم انداز خود را به طریقی درک کنید که تیم شما نمی تواند درک کند. اگر نوآوری در دستور کار باشد ، یک فریلنسر خلاقیت را به تیم تزریق می کند بدون اینکه روی انگشتان پا پا بگذارد.

“اگر نوآوری در دستور کار باشد ، یک فریلنسر خلاقیت را به تیم تزریق می کند بدون اینکه روی انگشتان پا پا بگذارد.”

  • ما مستقل و قابل اعتماد هستیم

هنگامی که فریلنسر خود را در جریان قرار دادید و هر آنچه را که لازم داشتند تحویل داد ، می توانید آرام بنشینید و به آنها اجازه دهید بهترین کارها را انجام دهند. فریلنسرها به کار مستقل و در یک مهلت مقرر عادت کرده اند. با این کار می توانید در مدیریت زمینه های دیگر کسب و کار خود تمرکز کنید. یکی دیگر از مزایای فریلنسرها این است که شما می دانید چه چیزی خواهید گرفت زیرا شرایط و ضایعات موجود در ابتدای رابطه به وضوح مشخص شده است. هورا!

  • کار از راه دور طبیعی است

نیازی به راه اندازی رایانه ، انجام مراحل پردازشی عالی یا ملاقات با دیو در حساب ها نیست. ما آماده ایم که وقتی شما هستیم برویم و می دانیم که چگونه مانند یک حرفه ای بزرگنمایی کنید! این بدان معنا نیست که ما کمتر بهره وری داریم. ما بدون مزاحمت های اداری با آن کنار می آییم بنابراین شما فقط هزینه زمانی را که ما روی پروژه شما کار می کنیم پرداخت می کنید.