طراح گرافیک - فریلنسر - مینیمال
طراحی گرافیک - خلاقیت

درمورد

فریلنســــینگ
و کار با فریلنسرها

فریلنسر کیست؟

فریلنسر فردی مستقل است که خدمات ارائه می دهد، و اغلب در چندین کار برای چندین مشتری همزمان کار می کند.

فریلنسرها معمولاً به ازای هر شغل درآمد کسب می کنند و برای کار خود نرخ ساعتی یا روزانه را دریافت می کنند. کار آزاد معمولاً کوتاه مدت است.

 

6 مزیت کار با فریلنسرها

 

  • کار با فریلنسر ها مقرون به صرفه است

 

“کارفرمایان می توانند با کار با فریلنسرها در مقایسه با استخدام یک کارمند تمام وقت، سالانه 20 تا 30 درصد از هزینه ها را کاهش دهند”

 

  • فریلنسر ها به کاری که انجام می‌دهند عشق می‌ورزند

 

“انجام یک کار استثنایی با هر مشتری به نفع یک فریلنسر است. ”

 

  • فریلنسر ها انعطاف پذیر هستند

 

“به جای اینکه یک کارمند تمام وقت استخدام کنید، یا بدتر از آن، ظرفیت تیم های خود را برای جذب حجم کار افزایش دهید، از یک فریلنسر استفاده کنید.”

 

  • فریلنسر ها دیدگاه تازه ای ارائه می دهند

 

“اگر نوآوری در دستور کارتان باشد، یک فریلنسر خلاقیت را به تیم تزریق می‌کند.”

 

  • فریلنسر ها مستقل و قابل اعتماد هستند

 

“هنگامی که ما را در جریان قرار دادید و هر آنچه را که لازمه پروژه بود را به ما تحویل دادید، می‌توانید آرام بنشینید و به ما اجازه دهید بهترین کارها را انجام دهیم.”

 

  • فریلنسر ها کارشان را از راه دور انجام می‌دهند

نیازی به راه اندازی رایانه، حضور در دفتر کار یا جلسات متعدد نیست. ما بدون مزاحمت های اداری پروژه را انجام می‌دهیم، بنابراین شما فقط هزینه زمانی را که ما روی پروژه شما کار می کنیم پرداخت می کنید.

مجموعه‌های معتبر با فریلنسرها کار میکنند

طیف گسترده ای از مهارت ها

فریلنسرها اغلب در بسیاری از شرکتهای مختلف کار می کنند و چندین کار را انجام می دهند که به آنها مهارتهای گسترده تری می بخشد. آنها می توانند بینشی منحصر به فرد ایجاد کنند که حتی ممکن است به رشد کسب و کار شما کمک کند.

کار پروژه محور

همه پروژه ها و وظایف به یک کارمند تمام وقت نیاز ندارند. بسیاری از پروژه ها تکالیفی یکبار مصرف هستند که در طول سال دارای زمان های مختلف شروع و پایان هستند. این پروژه ها ممکن است به مجموعه مهارتهای کاملاً متفاوتی نیاز داشته باشند ، بنابراین استخدام یک نفر به صورت تمام وقت برای تکمیل آنها منطقی نیست.

مقرون به صرفه بودن

وقتی شرکت ها کارمندان تمام وقت خود را استخدام می کنند ، مسئولیت ارائه مزایا بر عهده آنهاست. اینها معمولاً شامل بیمه درمانی ، مرخصی استحقاقی و مرخصی استعلاجی است که همگی هزینه هایی است که شرکت باید پرداخت کند. فریلنسرها مأمور آزاد هستند و در کارمندان ثابت هیچ یک از شرکت ها نیستند ، بنابراین کارفرما نیازی به ارائه مزایای کارگران مستقل ندارد